Koszt wynajmu podnośnika

Cennik usług 20 metrowym podnośnikiem koszowym:Cennik standard

Oferujemy wynajem podnośnika koszowego na następujących warunkach:

Cennik usług 24 metrowym podnośnikiem koszowym:Cennik standard

Oferujemy wynajem podnośnika na następujących warunkach:

Przy rozliczaniu usługi wynajmu bierzemy pod uwagę tylko pełne godziny ze względu na godzinowy charakter pracy. Stawka godzinowa dotyczy rozpoczętych godzin pracy sprzętu.
Wystawiamy faktury VAT.

Szczególne warunki współpracy:

W zależności od sytuacji na miejscu zlecenia, ceny mogą ulec zmianie. Przy szacowaniu kosztów wynajmu podnośnika koszowego należy wziąć pod uwagę stopień trudności zlecenia (niepewny teren, prace ponadstandardowe), dalszy dojazd, ciężki teren, chemikalia, itp.
Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów usługi i współpracy.

Uwaga!! Podnośnik 24 metrowy nie jest wynajmowany do prac budowlanych, podczas których występuje duże zapylenie pyłem budowlanym (np. skuwanie elewacji, itp.). Nie wynajmujemy również podnośników do wycinki drzew ani gałęzi!

Dla naszych stałych Klientów przewidujemy atrakcyjne warunki wynajmu podnośnika koszowego.


Kilka wskazówek dla osób, które po raz pierwszy korzystają z podnośników koszowych:

 • Podczas wynajmu i korzystania z usługi podnośnikiem koszowym, popularnie zwanym zwyżką warto zwrócić uwagę nie tylko na jego wysokość podnoszenia ale również na maksymalny wysięg boczny, który oprócz wysokości roboczej i udźwigu jest podstawowym parametrem wyboru urządzenia. Wielu klientów chcąc pozornie zaoszczędzić na stawce godzinowej decyduje się na wybór nieodpowiedniego do swoich potrzeb podnośnika wybierając ten o mniejszym wysięgu bocznym, co niestety często skutkuje potrzebą przerywania prac i przestawiania pojazdu w celu lepszego jego ustawienia. Podnośnik z większym wysięgiem bocznym, jak nasz 24 metrowy z 12 metrowym wychyłem na bok, przy optymalnym ustawieniu przy budynku oferuje zasięg rzeczywisty 24 metry na boki, co umożliwia kontynuację prac bez zbędnego przerywania robót i konieczności przestawiania samochodu, aby dokończyć ten metr czy dwa dalej montaż.
 • Różnic pomiędzy wieloma konstrukcjami podnośników koszowych jest tyle, ile producentów samych urządzeń. Wielu z nich stosuje kosze aluminiowe, które są zdecydowanie bezpieczniejsze od izolowanych, lecz nie zapewniają bezpieczeństwa przy pracach energoelektrycznych i nie są do nich dopuszczone.
 • Niektóre podnośniki wyposażone są w kosz montowany do konstrukcji podnośnika od dołu, z boku lub od góry. Przy wielu pracach nie ma to większego znaczenia, jednak zdarzają się zlecenia, gdzie kosz montowany w górnej części jest niezastąpiony. Weźmy pod uwagę prace przy spadku dachu, nad daszkiem balkonu, w miejscu, gdzie jest ograniczone miejsce i mieści się tylko kosz, pod koszem znajduje się płaszczyna, na która nie można stanąć... Nasz podnośnik 24 metrowy ma montowany kosz w górnej części, dzięki czemu bez przeszkód radzi sobie z dostępem w takie miejsca.

 • Podstawowe warunki wynajmu:

 • Zamawiający jest zobowiązany zapewnić bezpieczne i ogrodzone miejsce prowadzenie prac, z zachowaniem bezpieczeństwa osób przebywających w koszu oraz w bliskim sąsiedztwie pracy podnośnika oraz zapewnić pracownikom sprzęt ochrony osobistej przewidziany do pracy na wysokości
 • Przed zamówieniem usługi podnośnikiem koszowym Zamawiający jest zobowiązany powiadomić Wynajmującego o wszelkich możliwościach pracy podnośnika, zwracając uwagę na podłoże, sąsiedztwo przewodów NN i WN, drzewostan, ruch drogowy, itp.
 • Przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia, Zamawiający ma obowiązek zabezpieczyć wszelkie elementy podnośnika przed wpływem jego pracy na działanie i estetykę podnośnika, a w razie uszkodzenia zobowiązuje się do pokrycia szkody w pełnej wysokości
 • Zamawiający jest zobowiązany do posiadania podczas korzystania z podnośnika dowodów wszelkich opłat, jakie mogą być wymagane odrębnymi przepisami za korzystania z chodnika, pasa ruchu, trawnika i innych elementów drogi przez wynajmowany sprzęt
 • W przypadku zamówienia przez Klienta podnośnika, który okaże się niewystarczający ze względu na jego pole pracy (które jest dostępne w galerii odpowiedniej dla danego sprzętu) do miejsca, w którym Zamawiający przewidział jego ustawienie, Klient jest zobowiązany do uiszczenia kwoty minimalnego czasu pracy wraz z dojazdem.  Dorian podnośniki koszowe
  al. Niepodległości 13/56
  02-653 Warszawa
  tel. 534 22 11 00

  e-mail: biuro@dorianrs.pl


  Copyright Dorian® 2016 - Wszelkie prawa zastrzeżone.