Usługi i wynajem podnośników koszowych - galeria

Zastanawiają się Państwo jak wyglądają realizowane przez nas usługi podnośnikiem koszowym? Na tej stronie mamy przyjemność uchylić rąbka tajemnicy i pokazać Państwu, jakie dotychczas udało nam się zrealizować projekty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z fotografiami, które doskonale dokumentują wysiłek, jaki wkładamy w realizację każdego powierzonego nam zlecenia.

Do naszej dyspozycji oraz na wynajem posiadamy podnośnik koszowy o wysięgu 20 oraz 24 metrów. Każdy z nich jest w pełni funkcjonalny, czego dowodzą regularnie przeprowadzane przeglądy. Dodatkowo każdy z nich jest przeznaczony do realizacji nieco innych zadań. Jednak dzięki temu, że posiadamy oba z nich, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wymagania niemalże każdego Klienta oraz podjąć się zrealizowania usług o różnym charakterze.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na usługi zwyżkami oraz wynajem tych maszyn. Jak łatwo zauważyć na dołączonych fotografiach, nasze profesjonalne podnośniki koszowe na wynajem pomagają zrealizować różnorodne zlecenia na montaż i demontaż banerów reklamowych, konserwację oświetlenia zewnętrznego, mycie i czyszczenie elewacji, a także inne prace wysokościowe.

Potrzebują Państwo sprawnej zwyżki wraz z operatorem? Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Informujemy, że usługi oraz wynajem podnośników koszowych realizujemy na terenie Warszawy oraz w okolicach. Mamy nadzieję, że nasza oferta przygotowana na bazie wieloletniego oświadczenia i znajomości rynku odpowie na Państwa potrzeby i zachęci do współpracy z nami. Z naszej strony możemy zagwarantować Państwu rzetelność, precyzyjność, terminowość i indywidualne podejście do każdego Klienta.

Podnośnik o wysięgu 20 metrów

więcej

Podnośnik o wysięgu 24 metrów

więcej
Dorian podnośniki koszowe
al. Niepodległości 13/56
02-653 Warszawa
tel. 534 22 11 00

e-mail: biuro@dorianrs.pl

Copyright Dorian® 2016 - Wszelkie prawa zastrzeżone.