Czym się zajmujemy i jak działamy?

O firmie

Naszą specjalność stanowi profesjonalny wynajem podnośników koszowych, popularnie nazywanych zwyżką. Jeden z naszych podnośników charakteryzuje się wysięgiem górnym do 20 metrów oraz bocznym do 9 metrów, zamontowany jest na samochodzie o DMC do 3,5 tony. Jego zaawansowane parametry techniczne umożliwiają realizację prac nawet w bardzo trudnych warunkach. Szczegółowe dane techniczne tego podnośnika udostępniamy w zakładce "dane techniczne".

Posiadamy również podnośnik koszowy o parametrach do jakich wiele konstrukcji nie może się nawet zbliżyć. Jego parametry i zalety wynajmu maszyny zamontowanej na małym samochodzie są nieocenione w ciasnych miejscach prowadzenia usługi. Ten podnośnik posiada maksymalny wysięg górny do 24 metrów oraz boczny do 12 metrów. Posiada wiele cech, które zdecydowanie prześcigają zalety najlepszych nawet podnośników innych producentów i innych konstrukcji. Jego zalety docenią Państwo sami podczas korzystania z naszych usług. Więcej informacji na temat tego podnośnika znajdziecie Państwo w dziale "dane techniczne".

W ramach świadczenia usług wynajmu podnośników koszowych (zwyżek) nie ograniczamy się tylko do wypożyczenia samych urządzeń. W zakresie naszych usług istnieje także możliwość wynajmu samego operatora podnośnika koszowego, zarówno na terenie miasta Warszawa a także w miejscowościach okolicznych. Jest to bardzo korzystne i wygodne rozwiązanie, zwłaszcza wtedy, gdy posiadają Państwo własny lub wypożyczony sprzęt, lecz nie dysponują odpowiednio wykwalifikowaną i doświadczoną osobą do jego obsługi. Według obowiązująch przepisów, do obsługi tego typu urządzeń niezbędna jest osoba z uprawnieniami wydanymi przez Urząd Dozoru Technicznego.

Prowadzimy wynajem podnośników koszowych na terenie miasta Warszawa oraz całego województwa mazowieckiego. Terminy realizacji zlecenia dopasowujemy do indywidualnych preferencji i potrzeb Klienta. Zawsze staramy się dopasować możliwości świadczenia usługi do ścisłych potrzeb Klienta. Wobec tego jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możemy wykonywać dla Państwa prace w najdogodniejszym możliwym terminie oraz na bardzo korzystnych warunkach.Dorian podnośniki koszowe
al. Niepodległości 13/56
02-653 Warszawa
tel. 534 22 11 00

e-mail: biuro@dorianrs.pl


Copyright Dorian® 2016 - Wszelkie prawa zastrzeżone.