Cennik wynajmu podnośnika koszowego podnośnik koszowy cena za godzinę Wynajem podnośników koszowych Warszawa cena Cennik wynajmu podnośnika koszowego Warszawa

Podnośniki koszowe - usługi, wynajem

Na tej stronie mamy przyjemność zaprezentować Państwu wchodzące w zakres naszej floty podnośniki koszowe na wynajem. Zapewniamy, że każde z prezentowanych tu urządzeń jest w pełni sprawne oraz funkcjonalne, dzięki czemu pozwala na bezpieczne realizowanie różnego rodzaju usług. W zależności od charakteru prowadzonych przez Państwa prac mogą Państwo wybrać podnośnik koszowy na wynajem o wysięgu 20, 24 lub 28 metrów. Pierwszy z nich został zamontowany na samochodzie o DMC do 3,5 tony, zaś drugi stanowi nowoczesną propozycję od włoskiego producenta CELA także w tej klasie wagowej pojazdu. Podnośnik o wysięgu 28 metrów jest zamontowany na samochodzie w klasie wagowej DMC do 7,5t co w połączeniu z jego parametrami pracy pod względem zasięgów daje niesamowite możliwości mobilne. Konstrukcja każdego z nich została tak zaprojektowana, by umożliwić jak najbardziej precyzyjną realizację prac wysokościowych, a także zapewnić pełne bezpieczeństwo pracownikowi.

Oferowany przez nas wynajem podnośników koszowych na terenie Warszawy oraz w jej okolicach to usługa kierowana do wszystkich, którzy mają do wykonania pewne prace wysokościowe, a nie posiadają odpowiednich do tego sprzętów. Nasze zwyżki na wynajem doskonale sprawdzają się bowiem przy pracach różnego typu – m.in. podczas montażu i demontażu banerów reklamowych, czyszczeniu czy malowaniu elewacji, wymiany rynien i wielu innych zleceń. Nasze podnośniki są doskonałe do pracy w trudnych warunkach, takich jak wąskie uliczki czy ciasne podjazdy.

Z naszą pomocą każde prace wysokościowe przebiegają sprawnie i bezproblemowo! Podczas wykonywania naszych usług dodatkowo dbamy o bezpieczeństwo i precyzyjność wszystkich działań. Jeżeli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania lub są Państwo ciekawi na jakich warunkach realizujemy nasze usługi podnośnikiem koszowym – zachęcamy do kontaktu.

Podnośnik o wysięgu 20 metrów

Prezentowany podnośnik koszowy o maksymalnym wysięgu 20 metrów, zamontowany jest na samochodzie o DMC do 3,5 tony marki Nissan Cabstar. Zwyżka ta idealnie za względu na konstrukcję przegubowo-teleskopową, popularnie zwaną "ZET-ką", sprawdzi się przy wszelkich pracach wysokościowych, takich jak montaż reklam i banerów, pracach dekarskich, mycie i naprawa elewacji, czyszczeniu i wymiany rynien itp. Podnośnik posiada zamontowane w koszu podwójne gniazdo na 230V co pozwala na eliminację zbędnych kabli pod nogami, dzięki czemu pracę wykonuję się wygodniej i bezpieczniej. Obszerny aluminiowy kosz pozwala na swobodną pracę dwóch ludzi bez konieczności niepotrzebnego ściskania się jak to ma często miejsce w innych podnośnikach o małych (czasem plastikowych) koszach.

Podnośnik ten świetnie sprawdza się podczas konieczności montażu wielkogabarytowych elementów, jak konstrukcje reklamowe, klimatyzatory, kasetony, wszelkiego typu stelaże. Wygodna praca dzięki dużemu zakresowi obrotu wieży i możliwości ustawienia ramion gwarantują bardzo szerokie pole pracy.

więcej

Podnośnik o wysięgu 24 metrów

Jest to nowy model włoskiego producenta, firmy CELA, jeden z kilku egzemplarzy takich podnośników w Polsce i jedyny o takich parametrach w Warszawie. Jego konstrukcja oparta na dwóch teleskopach połączonych przegubem daje niewiarygodne możliwości ustawień kosza w takich miejscach gdzie pozostałe podnośniki nie dadzą sobie rady. Do najważniejszych zalet tego podnośnika należą niewątpliwie:

 • Możliwość pracy nad przeszkodami o wysokości 14 metrów,
 • Praca do 12 metrów wysięgu nad takimi przeszkodami,
 • Możliwość pracy w tzw. negatywie do -5 metrów (naprawa mostów, gdzie z dołu potrzebny jest często podnośnik o wysięgu 30-40 metrów, sprawę załatwi nasz z poziomu jezdni, redukując przy tym koszty operacji do minimum),
 • Jego niewielkie wymiary pozwalają na pracę w bardzo wymagającym terenie, jak np. wąskie uliczki, niskie i wąskie bramy warszawskich kamienic, ciasne przejazdy, np: Stare Miasto itp., ze względu na niespotykaną w żadnym innym podnośniku wysokość przejazdową 2,07 metra oraz szerokość 2 metrów.
 • Posiada możliwość pracy z podporami ustawionymi w obrysie pojazdu lub tylko z jedną podporą wysuniętą. Zalety niewielkich wymiarów dostrzegą użytkownicy gdzie nie mają miejsca na rozstawienie innego podnośnika,
 • Kosz obracany w obie strony o 90 stopni i montowany u góry...
 • Te oraz wiele, wiele innych zalet znajdą sami użytkownicy korzystając z tego podnośnika oraz naszych usług.

  Gorąco zapraszamy do wynajmu tego podnośnika!

  więcej
  • Pole pracy podnośnika 20 metrów
  • Podnośniki koszwe Warszawa
  • Usługi budowlane z podnośnika Warszawa
  • Wynajem zwyżek Warszawa
  • Usługi zwyżkami warszawa
  • Usługi zwyżkami w Warszawie
  • Podnośniki koszowe wynajem Warszawa
  • Zwyżki wynajem Warszawa cena
  • Mycie szyb na wysokości z podnośnika
  • Podnośniki koszowe Warszawa
  • Montaż oświetlenia Warszawa
  • Usługi podnośnikowe Warszawa
  • Mycie szyb i okien Warszawa
  • Naprawa rynien Warszawa
  • Mycie elewacji Warszawa
  • usługi podnośnikami koszowymi Warszawa

 • Podnośnik o wysiegu 28 metrów

  Podnośnik koszowy, który jest opisany w tym dziale, to konstrukcja ciekawa pod wieloma względami. Posiada szereg zalet konstrukcyjnych, dzięki czemu usługi wysokościowe podczas wynajmu tej maszyny są wyjątkowo łatwe do wykonania. Do jego zalet należą przede wszystkim niska masa własna, która pozwala na ustawienie podnośnika na większości ulic czy nawet chodników miejskich bez obawy o ich odkształcenie, duży udźwig w połączeniu z wysięgiem bocznym, który pozwala na szerokie pole pracy wokół maszyny a także niewielkie wymiary przejazdowe całęgo urządzenia, co czyni go niezwykle mobilnym w miejscach, gdzie nie ma możliwości zajęcia całego chodnika czy pasa drogowego przez dużą maszynę. Wszystkie te cechy sprawiają, że wynajem tego podnośnika pozwoli Państwu na sprawne wykonanie swoich prac na obiekcie bez uciążliwości dla otoczenia.

  Szerzej o jego parametrach można przeczytać w dziale dane techniczne a zapoznać się z warunkami jego wynajmu na stronie Cennik. Zapraszamy do wynajmu naszych podnośników koszowych oraz kontaktu.

  więcej  Dorian podnośniki koszowe
  al. Niepodległości 13/56
  02-653 Warszawa
  tel. 534-22-11-00

  e-mail: biuro@dorianrs.pl

  Copyright Dorian® 2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści, zdjęć, układu strony jak i innych elementów, które znajdują się pod niniejszą domeną, stanowi naruszenie praw autorskich i będzie skutkowało wyciągnięciem konsekwencji prawnych.