Godziny otwarcia

Poniedziałek – Niedziela

Całodobowo

Cennik

Koszt usług wynajmu zwyżek

Koszty wynajmu naszych podnośników koszowych oraz zwyżek samojezdnych

Poniższe ceny maja charakter orientacyjny i zależą od wielu czynników pracy podnośników. Przedstawione kwoty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego a jedynie są zaproszeniem do zawarcia umowy w myśl artykułu 71 k.c.”.

Cennik usług 20 metrowym podnośnikiem koszowym:

Koszt godziny pracy podnośnika 20m wynosi 120zł netto.

W obrębie Warszawy oraz okolicznych miejscowości minimalny czas wynajmu/koszt usługi to 3 godziny pracy plus godzina przewidywana na dojazd i powrót oraz czas przygotowania do pracy – minimalna kwota usługi wynosi 480zł netto.

Podnośnik ten charakteryzuje się dosyć dużymi możliwościami pracy, zwłaszcza nad niezbyt wysokimi przeszkodami. Umożliwia dotarcie do miejsc, które blokuje na przykład daszek, balkon czy jakiś niski budynek, jak na przykład garaż. Jest też często wynajmowany do pracy gdzie potrzeba podnieść dwóch pracowników na wysokość nie wyższą niż 5 pięter standardowej wysokości kondygnacji budynku i wykonania na budynku jakiś prac serwisowych.

Cennik usług 24 metrowym podnośnikiem koszowym:

Koszt godziny pracy podnośnika 24m wynosi 140zł netto.

Na terenie Warszawy minimalny czas wynajmu to 3 godziny pracy plus godzina obejmująca dojazd na miejsce i powrót z miejsca realizacji zlecenia oraz czas przygotowania do pracy. Minimalna kwota zamówionej usługi wynosi 560zł netto.

Poza Warszawą, powyżej 30km od siedziby firmy – warunki do indywidualnego ustalenia.

Mobilność i parametry techniczne tego podnośnika są na tyle duże, że cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów. Jego zalety to duży wysięg górny oraz boczny a to wszystko na samochodzie w klasie do 3,5 tony. Masa tej zwyżki koszowej jest optymalna do pracy w ciasnych uliczkach miast, w przypadku Warszawy zwłaszcza na Starym Mieście lub w podwórkach powojennych kamienic.

Cennik usług 28 metrowym podnośnikiem koszowym:

Koszt godziny pracy podnośnika 28m wynosi 170zł netto.

Na terenie Warszawy minimalny czas wynajmu to 3 godziny pracy plus godzina obejmująca dojazd na miejsce i powrót z miejsca realizacji zlecenia oraz czas przygotowania do pracy. Minimalna kwota zamówionej usługi wynosi 680zł netto.

Poza Warszawą, powyżej 30km od siedziby firmy – warunki do indywidualnego ustalenia.

Ze względu na możliwości gabarytowe pojazdu i doskonałe parametry techniczne tego podnośnika koszowego, możliwy jest również wynajem w innych miastach i miejscowościach przy indywidualnych zleceniach. Każdorazowo zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Cennik usług 35 metrowym podnośnikiem koszowym:

Koszt godziny pracy podnośnika 35m wynosi 230zł netto.

Na terenie Warszawy minimalny czas wynajmu to 3 godziny pracy plus jedna lub dwie godziny obejmujące dojazd/zjazd na miejsce i powrót z miejsca realizacji zlecenia oraz czas przygotowania do pracy. Minimalna kwota zamówionej usługi wynosi odpowiednio 920zł lub 1150zł netto.

Poza Warszawą, powyżej 30km od siedziby firmy – warunki do indywidualnego ustalenia.

Zapraszamy do kontaktu Klientów z odleglejszych miejscowości od Warszawy. Nie działamy tylko na terenie Stolicy.

Cennik wynajmu zwyżki samojezdnej 18 metrowej:

Wynajem tego podnośnika oferujemy w cyklu dobowym. Doba wynajmu kosztuje 400 zł netto plus koszt transportu, który jest uzależniony od odległości gdzie podnośnik miałby być podstawiony.
Ten podnośnik wynajmowany jest bez operatora, więc Klient zobowiązany jest do zapewnienia obsługi operatorskiej we własnym zakresie.

Przy wynajmie długoterminowym jest możliwość negocjacji ceny.Cennik wynajmu podnośnika nożycowego 12 metrowego:

Wynajem tego podnośnika oferujemy w cyklu dobowym. Doba wynajmu kosztuje 350 zł netto. Do tej ceny należy doliczyć koszt transportu w obie strony, który jest uzależniony od odległości gdzie podnośnik miałby być podstawiony.
Ten podnośnik wynajmowany jest bez operatora, więc Klient zobowiązany jest do zapewnienia obsługi operatorskiej we własnym zakresie.

Przy wynajmie długoterminowym jest możliwość negocjacji ceny.


Nie zamykamy się na usługi naszymi podnośnikami koszowymi tylko w Warszawie i okolicach. Możemy pracować także w innych miastach Polski, dlatego też Klientów z innych miast, gdzie potrzebny jest podnośnik koszowy do wykonania jakiś prac na wysokości także zachęcamy do kontaktu i współpracy. Wynajem naszych podnośników koszowych prowadzimy najczęściej na terenie miasta Warszawa oraz miejscowości okolicznych, takich jak: Konstancin-Jeziorna, Tarczyn, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Pruszków, Piaseczno, Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Zakręt, Góra Kalwaria, Celestynów, Kołbiel, Raszyn, Zalesie Górne i Dolne…

Szczególne warunki współpracy, przy wynajmie podnośnika koszowego:

W zależności od sytuacji na miejscu zlecenia, ceny mogą ulec zmianie. Przy szacowaniu kosztów wynajmu podnośnika koszowego należy wziąć pod uwagę stopień trudności zlecenia (niepewny teren, prace ponadstandardowe), dalszy dojazd, ciężki teren, chemikalia, itp.
Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów usługi i współpracy.

Uwaga!! Nie wynajmujemy podnośników do prac budowlanych, podczas których występuje duże zapylenie pyłem budowlanym (np. skuwanie czy piaskowanie elewacji, itp.). Nie wynajmujemy również podnośników do wycinki drzew ani gałęzi!

Dla naszych stałych Klientów przewidujemy atrakcyjne warunki wynajmu podnośnika koszowego.

Kilka wskazówek dla osób, które po raz pierwszy korzystają z podnośników koszowych:

 • Podczas wynajmu i korzystania z usługi podnośnikiem koszowym, popularnie zwanym zwyżką koszową lub wysięgnikiem z koszem warto zwrócić uwagę nie tylko na jego wysokość podnoszenia ale również na maksymalny wysięg boczny, który oprócz wysokości roboczej i udźwigu jest podstawowym parametrem wyboru urządzenia. Wielu klientów chcąc pozornie zaoszczędzić na stawce godzinowej decyduje się na wybór nieodpowiedniego do swoich potrzeb podnośnika wybierając ten o mniejszym wysięgu bocznym, co niestety często skutkuje potrzebą przerywania prac i przestawiania pojazdu w celu lepszego jego ustawienia. Podnośnik koszowy z większym wysięgiem bocznym, jak nasz 28 czy 35 metrowy z maksymalnym odpowiednio 20,5 lub 27 metrowym wychyłem na bok, przy optymalnym ustawieniu przy budynku oferuje zasięg rzeczywisty 40 lub 54 metry na boki, co umożliwia kontynuację prac bez zbędnego przerywania robót i konieczności przestawiania samochodu, aby dokończyć ten metr czy dwa dalej montaż.
 • Różnic pomiędzy wieloma konstrukcjami podnośników koszowych jest tyle, ile producentów samych urządzeń. Wielu z nich stosuje kosze aluminiowe, które są zdecydowanie bezpieczniejsze od izolowanych, lecz nie zapewniają bezpieczeństwa przy pracach energoelektrycznych i nie są do nich dopuszczone.
 • Niektóre podnośniki wyposażone są w kosz montowany do konstrukcji podnośnika od dołu, z boku lub od góry. Przy większości prac nie ma to większego znaczenia, jednak zdarzają się zlecenia, gdzie kosz montowany w górnej części jest niezastąpiony. Weźmy pod uwagę prace przy spadku dachu, np. przy kominach, nad daszkiem balkonu, w miejscu, gdzie jest ograniczone miejsce i mieści się tylko kosz, pod koszem znajduje się płaszczyzna, na którą nie można stanąć… Nasz podnośnik 24 metrowy ma montowany kosz w górnej części, dzięki czemu bez przeszkód radzi sobie z dostępem w takie miejsca.
 • Przy rozliczaniu usługi wynajmu podnośników koszowych na samochodach bierzemy pod uwagę tylko pełne godziny ze względu na godzinowy charakter pracy. Stawka godzinowa dotyczy rozpoczętych godzin pracy sprzętu. Przy wynajmie podnośników nożycowych i samojezdnych rozliczamy pełne doby wynajmu, także rozpoczęte.
  Wystawiamy faktury VAT.

Podstawowe warunki wynajmu:

 • Zamawiający jest zobowiązany zapewnić bezpieczne i ogrodzone miejsce prowadzenie prac, z zachowaniem bezpieczeństwa osób przebywających w koszu oraz w bliskim sąsiedztwie pracy podnośnika oraz zapewnić pracownikom sprzęt ochrony osobistej przewidziany do pracy na wysokości.
 • Przed zamówieniem usługi podnośnikiem koszowym Zamawiający jest zobowiązany powiadomić Wynajmującego o wszelkich możliwościach pracy podnośnika, zwracając uwagę na podłoże, sąsiedztwo przewodów NN i WN, drzewostan, ruch drogowy, itp.
 • Przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia, Zamawiający ma obowiązek zabezpieczyć wszelkie elementy podnośnika przed niekorzystnym wpływem jego pracy na działanie i estetykę podnośnika oraz samochodu, a w razie uszkodzenia zobowiązuje się do pokrycia szkody w pełnej wysokości.
 • Zamawiający jest zobowiązany do posiadania podczas korzystania z podnośnika dowodów wszelkich opłat, jakie mogą być wymagane odrębnymi przepisami za korzystania z chodnika, pasa ruchu, trawnika i innych elementów drogi zajmowany przez wynajmowany sprzęt przez cały okres wynajmu urządzenia. Wszelkie opłaty tego typu i inne dodatkowe (np. mandaty) obciążają Zamawiającego i leżą po jego stronie.
 • W przypadku zamówienia przez Klienta podnośnika, który po przyjeździe na miejsce pracy okaże się niewystarczający ze względu na jego możliwości lub pole pracy (które jest dostępne w galerii odpowiedniej dla danego sprzętu) do miejsca, w którym Zamawiający przewidział jego ustawienie, Klient jest zobowiązany do uiszczenia kwoty minimalnego czasu pracy wraz z dojazdem wskazanej w cenniku.
 • W odniesieniu się do powyższej sytuacji, gdy po przyjeździe na miejsce operator uzna, że ustawienie podnośnika w miejscu wskazanym przez Zamawiającego jest niemożliwe, na przykład ze względu na obecność przeszkód terenowych lub nie zdatny do ustawienia podnośnika grunt, Zamawiający jest zobowiązany do pokrycia kosztów minimalnego czasu wynajmu, bez negocjacji ceny.
 • Przy rozliczaniu usługi wynajmu podnośników koszowych na samochodach bierzemy pod uwagę tylko pełne godziny ze względu na godzinowy charakter pracy. Stawka godzinowa dotyczy rozpoczętych godzin pracy sprzętu. Przy wynajmie podnośników nożycowych i samojezdnych rozliczamy pełne doby wynajmu uwzględniane od daty i godziny wpisane na protokole przekazania sprzętu.
 • Kwota za minimum logistyczne nie podlega negocjacji.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.