Godziny otwarcia

Poniedziałek – Niedziela

Całodobowo

Kontakt

TELEFON

+ 48 534 22 11 00

ADRES

Al. Niepodległości 13, 
02-653 Warszawa

Jeśli szukasz wypożyczalni, która oferuje wynajem podnośników koszowych lub poszukujesz usługi podnośnikiem koszowym – firma Dorian mająca siedzibę w Warszawie czeka na kontakt. Oferujemy najlepsze podnośniki koszowe w Warszawie!

Na wiadomości przesłane poprzez e-mail odpowiadamy zwykle w ciągu 2 godzin. Jeśli czas ten jest dla Państwa zbyt długi, to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Planując wynająć podnośnik koszowy, proponujemy, jako najszybszy, kontakt telefoniczny. Jesteśmy w stanie na bieżąco odpowiedzieć Państwu na najważniejsze pytania dotyczące możliwości wynajmu, dopasowaniu rodzaju podnośnika koszowego, jaki Państwa interesuje, jego dostępności, warunków wynajmu oraz informacji o aktualnym koszcie wynajmu. Wobec tego preferujemy ten rodzaj kontaktu w pierwszej kolejności.

W celu złożenia zapytania dotyczącego przedstawienia oferty cenowej dotyczącego usług dodatkowych, jakie wykonujemy oprócz podstawowych usług wynajmu podnośników koszowych, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio poprzez wysłanie wiadomości e-mail. Aby móc przygotować w miarę dopasowaną ofertę potrzebujemy poznać kilka podstawowych danych. Gdy usługa polegać ma na myciu czy malowaniu elewacji, okien, to warto zawrzeć orientacyjny metraż ścian, ich wysokość, bądź podać adres, abyśmy mogli dokonać wizji lokalnej i mogli na tej podstawie oszacować koszty usługi.

W sytuacji, gdy usługa ma dotyczyć różnego rodzaju montażu lub też demontażu to jak najbardziej wskazana jest wizja lokalna, żebyśmy mogli oszacować sposób realizacji usługi i po zaakceptowaniu przez Klienta przygotowanej na tej podstawie oferty cenowej, także odpowiednie przygotowanie się do niej w niezbędne narzędzia i materiały.

Po zakończeniu wykonania przez nas usługi wynajmu urządzenia lub też wykonania usługi dodatkowej zapraszamy do dodania opinii w naszym profilu w Mapach Google, do którego dostęp znajduje się pod tym adresem:

Profil firmy Dorian w Google Maps

Zachęcamy także do dodania naszego profilu do ulubionych, gdyż często pojawiające się w nim aktualności pozwolą zobrazować Państwu, jak działamy, oraz że współpraca z nami to gwarancja sukcesu.

Jako zespół doświadczonych współpracowników, bardzo cenimy sobie dobre i trwałe relacje z naszymi obecnymi Klientami, mając dużą nadzieję na poszerzenie ich grona. Dzięki dobrym relacjom oraz wielu znanym nam wykonawcom możemy polecać swoje usługi w różnych dziedzinach. Wiele firm korzystających z naszych usług lub też wynajmujących nasze zwyżki specjalizuje się w bardzo ciekawych i często specjalistycznych usługach. Poszukiwanie fachowców na własną rękę jest zazwyczaj dość trudne a często to jak gra na loterii. Każdy chyba widział choćby urywek programu „Usterka” i wie, że powierzając swoje mienie nieumiejętnej osobie, można narazić się na spore koszty ewentualnych poprawek. Dzięki temu, że działamy na rynku już wiele lat, posiadamy kontakty do wielu fachowców, którym można zaufać. Najlepszą formą reklamy jest tak zwana poczta pantoflowa. Zaufanie początkowe z polecenia jest w tym procesie często dobrym początkiem długofalowych relacji biznesowych.

Gorąco zachęcamy Państwa, jako naszych przyszłych Klientów do dołączenia do grona zaufanych wykonawców i polecania naszych usług również swoim klientom.

Zapraszamy! – Zespół Podnośniki Koszowe Dorian Warszawa.

Napisz do nas

Czytaj więcej
Przesłanie zapytania jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest firma DORIAN. Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja zapytania. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania się ze zgody. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody na ich przetwarzanie lub ich trwałego usunięcia. Wszelkie dyspozycje dotyczące przetwarzania danych należy złożyć pisemnie do Administratora. Administrator nie przewiduje przetwarzania danych osobowych w celu innym niż ten, w którym dane osobowe są zbierane. Podanie danych jest dobrowolnie, niemniej niepodanie danych uniemożliwi wykonanie usługi.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.