Godziny otwarcia

Poniedziałek – Niedziela

Całodobowo

Podnośnik o wysięgu 20 metrów

Charakterystyka konstrukcji podnośnika 20 metrowego

Prezentowany podnośnik koszowy o maksymalnym wysięgu 20 metrów, zamontowany jest na samochodzie o DMC do 3,5 tony marki Nissan Cabstar. Zwyżka ta idealnie za względu na konstrukcję przegubowo-teleskopową, popularnie zwaną „ZET-ką”, sprawdzi się przy wszelkich pracach wysokościowych, takich jak montaż reklam i banerów, pracach dekarskich, mycie i naprawa elewacji, czyszczeniu i wymiany rynien itp. Podnośnik posiada zamontowane w koszu podwójne gniazdo na 230V co pozwala na eliminację zbędnych kabli pod nogami, dzięki czemu pracę wykonuję się wygodniej i bezpieczniej. Do jego pracy nie jest potrzebna praca silnika spalinowego, posiada bowiem silnik elektryczny, który zasilany z sieci 230V lub 400V umożliwia pracę bez emisji spalin i nadmiernego hałasu do otoczenia.

Obszerny aluminiowy kosz pozwala na swobodną pracę dwóch ludzi bez konieczności niepotrzebnego ściskania się jak to ma często miejsce w innych podnośnikach o małych (czasem plastikowych) koszach.

Podnośnik ten świetnie sprawdza się podczas konieczności montażu wielkogabarytowych elementów, jak konstrukcje reklamowe, klimatyzatory, kasetony, czy wszelkiego typu stelaże. Wygodna praca dzięki dużemu zakresowi obrotu wieży i możliwości ustawienia ramion gwarantują bardzo szerokie zastosowanie nawet w nietypowych ustawieniach. Do zalet tego podnośnika zaliczyć trzeba także niewielki wymiar potrzebny do ustawienia podnośnika. Z powodzeniem mieści się w miejscu parkingowym i pozwala na pracę w całym zakresie swoich możliwości.

Jego konstrukcja przegubowo-teleskopowa pozwala na pracę przy ścianie w niemal niezmienionej odległości. Można podnosić i opuszczać kosz w zakresie około 10 metrów bez zmiany wysięgu. Umożliwia to prace na przykład przy wymianie rur spustowych, układaniu instalacji przy montażu fotowoltaiki czy też myciu okien.

Galeria

FAQ

Z uwagi na duże prawdopodobieństwo uszkodzenia podnośnika, nie wynajmujemy sprzętu do takich prac jak:

  • Wycinka drzew i gałęzi piłą łańcuchową. Możemy jedynie wynająć podnośnik, jeśli klient będzie chciał przeprowadzić drobne cięcia za pomocą nożyc lub sekatora – bez produkcji trocin,
  • Skuwania elewacji, gdzie spadają z dużej wysokości odłamki betonowe,
  • Malowanie natryskowe elewacji agregatem,
  • Piaskowania konstrukcji,
  • Prac wyburzeniowych i rozbiórkowych budynków

Wszelkie warunki wynajmu oraz aktualne ceny są dostępne w dziale Cennik

Najszybszym sposobem i jednocześnie najbardziej pewnym jest telefoniczne potwierdzenie. Proszę wtedy przygotować dokładny adres gdzie miałby przyjechać podnośnik, datę oraz godzinę przyjazdu.

Jako drugą formą preferujemy potwierdzenie drogą mailową. W wiadomości takiej można zawrzeć wszystkie niezbędne dane, jak na przykład dane do faktury, numer telefonu do osoby, która będzie na miejscu, zdjęcie poglądowe miejsca pracy czy też potwierdzenie dokonania przelewu na podstawie otrzymanej wcześniej faktury proforma.

Rozliczenie za wynajem podnośnika koszowego następuje zazwyczaj zaraz po zakończeniu usługi wynajmu. Klient rozlicza się na miejscu z kierowcą gotówką i jeśli chce otrzymać fakturę za usługę, to podaje niezbędne dane.

Jest również możliwe rozliczenie usługi w formie przelewu, jednak ta forma jest dostępna dla Klientów, którzy już jakiś czas z nami współpracują lub chcą dokonać przedpłaty na podstawie faktury proforma. W związku z tym warto zostać naszym stałym Klientem.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.