Godziny otwarcia

Poniedziałek – Niedziela

Całodobowo

Podnośnik o wysięgu 22 metrów

Charakterystyka konstrukcji podnośnika 22 metrowego

Prezentowany podnośnik koszowy o maksymalnym wysięgu 22 metrów, zamontowany jest na samochodzie o DMC do 3,5 tony marki Renault Maxity. Zwyżka ta za względu na konstrukcję teleskopową z tak zwanym ramieniem JIB, świetnie się sprawdza w pracach nad dachami, z uwagi na niski sposób montażu kosza. Takie mocowanie umożliwia dosyć niskie zjechanie koszem do płaszczyzny dachu co umożliwia osobie w koszu komfortowe mycie dachu lub dostanie się do niskich krawędzi komina. Oczywiście bez względu na indywidualną konstrukcję naszych podnośników, każdy z nich świetnie nadaje się do takich prac jak montaż reklam, mycie elewacji, okien czy przeprowadzania prac serwisowych budynków. Podnośnik ten, jak również pozostałe, posiada zamontowane w koszu gniazdo na 230V umożliwiające podłączenie elektronarzędzi lub dodatkowego oświetlenia przy pracach w nocy co pozwala na eliminację zbędnych kabli pod nogami, dzięki czemu pracę wykonuję się wygodniej i bezpieczniej.

Obszerny aluminiowy kosz pozwala na swobodną pracę dwóch ludzi bez konieczności niepotrzebnego ściskania się jak to ma często miejsce w innych podnośnikach o małych (czasem plastikowych) koszach.

Podnośnik ten świetnie sprawdza się podczas konieczności montażu wielkogabarytowych elementów, jak konstrukcje reklamowe, klimatyzatory, kasetony, czy wszelkiego typu stelaże. Wygodna praca dzięki dużemu zakresowi obrotu wieży i możliwości ustawienia ramion gwarantują bardzo szerokie zastosowanie nawet w nietypowych ustawieniach. Do zalet tego podnośnika zaliczyć trzeba także niewielki wymiar potrzebny do ustawienia podnośnika. Z powodzeniem mieści się w miejscu parkingowym i pozwala na pracę w dużym zakresie swoich możliwość. Ma także możliwość pracy z podporami wysuwanymi tylko w obrysie, na jedną lub na obie strony pojazdu. Dzięki temu można dostosować możliwości podnośnika do aktualnych warunków miejsca pracy.

Jego konstrukcja oraz niesamowity zasięg pracy na boki umożliwia dotarcie do wielu miejsc, często niedostępnych z innych podnośników. Zasięg na tył tego podnośnika z jedną osobą wynosi aż 16,5 metra, co jest rewelacyjnym wynikiem w tej klasie wagowej podnośników koszowych.

Galeria

FAQ

Z uwagi na duże prawdopodobieństwo uszkodzenia podnośnika, nie wynajmujemy sprzętu do takich prac jak:

  • Wycinka drzew i gałęzi piłą łańcuchową. Możemy jedynie wynająć podnośnik, jeśli klient będzie chciał przeprowadzić drobne cięcia za pomocą nożyc lub sekatora – bez produkcji trocin,
  • Skuwania elewacji, gdzie spadają z dużej wysokości odłamki betonowe,
  • Malowanie natryskowe elewacji agregatem,
  • Piaskowania konstrukcji,
  • Prac wyburzeniowych i rozbiórkowych budynków

Wszelkie warunki wynajmu oraz aktualne ceny są dostępne w dziale Cennik

Najszybszym sposobem i jednocześnie najbardziej pewnym jest telefoniczne potwierdzenie. Proszę wtedy przygotować dokładny adres gdzie miałby przyjechać podnośnik, datę oraz godzinę przyjazdu.

Jako drugą formą preferujemy potwierdzenie drogą mailową. W wiadomości takiej można zawrzeć wszystkie niezbędne dane, jak na przykład dane do faktury, numer telefonu do osoby, która będzie na miejscu, zdjęcie poglądowe miejsca pracy czy też potwierdzenie dokonania przelewu na podstawie otrzymanej wcześniej faktury proforma.

Rozliczenie za wynajem podnośnika koszowego następuje zazwyczaj zaraz po zakończeniu usługi wynajmu. Klient rozlicza się na miejscu z kierowcą gotówką i jeśli chce otrzymać fakturę za usługę, to podaje niezbędne dane.

Jest również możliwe rozliczenie usługi w formie przelewu, jednak ta forma jest dostępna dla Klientów, którzy już jakiś czas z nami współpracują lub chcą dokonać przedpłaty na podstawie faktury proforma. W związku z tym warto zostać naszym stałym Klientem.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.